4 pomysły na tanie noclegi

Współczesna oferta noclegowa jest bardzo bogata. Nieustannie powstają nowe pomysły, których celem jest zachęcenie turystów do skorzystania właśnie z takiej opcji. Wszystko to pojawia się w odpowiedzi na potrzeby podróżników, którzy szukają taniego noclegu pozwalającego na korzystanie z uroków określonego celu podróży. Może to być hotel, hostel, bursa szkolna i wiele innych. Warto poznać cztery najpopularniejsze sposoby na tani nocleg.

Nocleg w hotelu lub w hostelu

Współczesne hotele i hostele mają coraz lepsze warunki. Duża konkurencja sprawia, że właściciele przykładają dużą wagę do zapewnienia gościom komfortu i udogodnień. Ceny takiego rozwiązania nie są wysokie. Miejsce w hostelu najlepiej zarezerwować kilka godzin wcześniej. Warto w tym przypadku skorzystać z różnych systemów pozwalających zabukować pokój. Dzięki temu można uzyskać duże zniżki. Co więcej, podpowiadają one najkorzystniejsze rozwiązanie. Warto także sprawdzić, czy hotel nie proponuje rabatów oraz promocji. Takie propozycje pojawiają się w okresie świątecznym.

Warto wykorzystać mapkę Google

Mapka Google to doskonały sposób na znalezienie taniego miejsca do spania. Wystarczy wpisać w przeglądarkę internetową określone hasło. Przeglądarka pokaże mapkę i wiele informacji na temat ewentualnych miejsc noclegowych. Szybko i łatwo można znaleźć tanie pokoje – takie jak w hotelu Uroczysko w Kielcach.

Można skorzystać z campingu

Ciekawym pomysłem jest skorzystanie z oferty campingu. W tym przypadku można spać w domku lub wykorzystać własny namiot. Warto pamiętać, że miejsca te znajdują się na obrzeżach miast. W związku z tym osoba, która pragnie spędzić czas na zwiedzaniu miasta, powinna wybrać inną opcję.

Akademiki i bursy szkolne

W okresie wakacyjnym domy studenta, a także bursy szkolne otwierają się na turystów. Pokoje zajmowane przez studentów lub uczniów muszą być w tym czasie jakoś wykorzystane. Miejsca te mają bardzo atrakcyjne ceny. Co więcej, warunki w obecnych akademikach są bardzo dobre.

Wróć

Recepcja - Hotel Uroczysko

Cedzyna 44D, 25-900 Kielce
Tel. +48 (41) 263 37 38
Tel./Fax: +48 (41) 368 11 16

Recepcja Spa & Wellness

Tel. +48 (41) 368 11 16 wew. 411
Email: spa@hoteluroczysko.pl

Recepcja SPA +48 784 331 041

Marketing, Konferencje, Rezerwacje Grupowe, MICE

Tel./Fax: +48 (41) 368 11 16

Agnieszka Miśkiewicz-Osełka
+48 696 494 844

Waldemar Matwiejew
+48 696 494 842

Aleksandra Wojtaśkiewicz
+48 696 494 841

 

Wesela, Komunie, Chrzciny

Marta Pocheć

Email: mpochec@op.pl