Przepis na udane wesele. O czym warto pamiętać?

Udane wesele to takie, które zostaje pozytywnie i na długo zapamiętane nie tylko przez nowożeńców (trudno by mogło być inaczej), ale również przez ich gości. Wpływ na to ma wiele czynników, które jednak uważane są za najważniejsze?

Muzyka

Muzyka okazuje się być jednym z najczęściej komentowanych aspektów związanych z niemalże każdym przyjęciem weselnym. Nic dziwnego, towarzyszy ona bowiem gościom przez zdecydowaną większość wydarzenia. W tym przypadku chodzi jednak nie tylko o wybór zespołu, który porwie gości do zabawy, ale także o inne czynniki. Szczególnym problemem jest zbyt głośna muzyka, może ona bowiem utrudniać rozmowy zwłaszcza wtedy, gdy sala taneczna połączona jest z tą, na której przebywają goście.

Doskonałe i pięknie podane jedzenie

Kluczem do zorganizowania udanego wesela jest także jakość jedzenia, która również będzie miała wpływ na odbiór przyjęcia. Istotna jest jednak nie tylko różnorodność i walory smakowe, o które powinien zadbać doświadczony szef kuchni, ale również sposób podania dań. Nie bez powodu mówi się, że jemy oczami, dlatego też wybierając lokalizację na przyjęcie weselne zwróćmy uwagę na wygląd oferowanych tamże potraw, by pozytywnie zaskoczył on gości i był adekwatny do wyjątkowości wydarzenia.

Niezapomniane atrakcje

Udane wesele zawsze powinno zapadać w pamięć, w czym z pewnością pomagają dodatkowe atrakcje umilające biesiadnikom czas. W naszym hotelu przy organizacji przyjęcia weselnego możemy zapewnić takie niespodzianki jak pokazy pirotechniczne i pokazy fajerwerków, a także akcesoria w postaci wytwornic dymu i śniegu, wyrzutni konfetti oraz baniek mydlanych. Z naszego doświadczenia wynika, że pomagają one zbudować romantyczny klimat oraz są ciekawym urozmaiceniem dla gości weselnych, którzy później chętnie je wspominają.

Jak widać na organizację udanego wesela składa się wiele elementów. Istotna jest także lokalizacja, dlatego jeśli zależy Państwu na eleganckim obiekcie, którego sale łatwo zaaranżować w dowolnym stylu, serdecznie zapraszamy do dysponującego elegancką salą weselną Hotelu Uroczysko w Kielcach. Nasz zespół zadba, aby ten dzień był niezapomniany.

Wróć

Recepcja - Hotel Uroczysko

Cedzyna 44D, 25-900 Kielce
Tel. +48 (41) 263 37 38
Tel./Fax: +48 (41) 368 11 16

Recepcja Spa & Wellness

Tel. +48 (41) 368 11 16 wew. 411
Email: spa@hoteluroczysko.pl

Recepcja SPA +48 784 331 041

Marketing, Konferencje, Rezerwacje Grupowe, MICE

Tel./Fax: +48 (41) 368 11 16

Agnieszka Miśkiewicz-Osełka
+48 696 494 844

Waldemar Matwiejew
+48 696 494 842

Aleksandra Wojtaśkiewicz
+48 696 494 841

 

Wesela, Komunie, Chrzciny

Marta Pocheć

Email: mpochec@op.pl