konferencje Kielce

Organizacja konferencji w Kielcach

Nasz hotel jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla biznesu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji w Kielcach, a także sympozjów naukowych. Do skorzystania z naszej bogatej oferty zachęcamy zarówno przedstawicieli branży medyczno-farmaceutycznej, motoryzacyjnej, naukowej oraz wszystkich innych, którym zależy na zorganizowaniu spotkania w eleganckich i nowocześnie wyposażonych salach konferencyjnych. Jesteśmy również organizatorem m.in. wesel w Kielcach, więc do wyposażenia wszystkich naszych sal, które służą Gościom podczas różnych okazji, przywiązujemy dużą uwagę.

Nasz hotel to obiekt z bogatym zapleczem konferencyjnym. Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 klimatyzowanych sal, które różnią się pomiędzy sobą wystrojem oraz metrażem. Największa sala ma 350 m2, zaś najmniejsza 80 m2. Dysponujemy zarówno salami przestronnymi, które idealnie sprawdzą się w przypadku eventów na większą skalę, jak i bardziej kameralnymi. Każda z nich wyposażona jest w bezpłatny bezprzewodowy Internet i niezbędny sprzęt multimedialny.

W centrum naszego zainteresowania znajduje się zadowolenie Gości, dlatego dokładamy starań, aby wszystkie prowadzone w naszym hotelu konferencje charakteryzowały się doskonałą organizacją. Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej sali, zaopatrzymy ją w niezbędne i wysokiej jakości zaplecze sprzętowe. W naszych salach konferencyjnych sprawne nagłośnienie, bezproblemowa obsługa multimedialna czy wsparcie techniczne są standardem, o który nie muszą martwić się nasi Goście.

Aby dopełnić całości przygotowań zajmiemy się również ustawieniem krzeseł tak, aby zapewnić wszystkim uczestnikom spotkania maksymalny komfort i wygodę.

Dodatkowym atutem przy wyborze naszego hotelu na organizację konferencji w Kielcach jest jego lokalizacja. Piękny sosnowy park, otoczenie w postaci 4 hektarów lasu, sąsiedztwo Zalewu w Cedzynie – to tylko główne przykłady. Ponadto do naszego hotelu można sprawnie dojechać samochodem z różnych części kraju: jest bowiem położony niedaleko drogi ekspresowej S74. Natomiast z centrum Kielc dojazd samochodem zajmuje zaledwie 10 minut. Z Kielc kursują do nas również autobusy komunikacji miejskiej.

Dodatkowe atrakcje po konferencji w Kielcach

Oprócz organizacji konferencji oferujemy Państwu pełen zakres usług dodatkowych. W zależności od czasu trwania konferencji, zainteresowań i oczekiwań jej uczestników w zakresie spędzania czasu wolnego – mogą Państwo skorzystać z szerokiego wachlarza możliwości. Poza noclegami w Kielcach – w przypadku których mają Państwo do wyboru pokoje w standardzie klasycznym albo deluxe, ponadto apartamenty – zapewniamy m.in. szereg atrakcji w naszych Strefach: Aqua i SPA.

Konferencja, szkolenie czy sympozjum to przecież doskonałe okazje do połączenia pracy i nauki z odpoczynkiem w nieco innej niż na co dzień formie. Tym bardziej, że po pracowitym dniu każdy marzy o relaksie. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele usług, które stanowią prawdziwą odskocznię zarówno dla ciała, jak i umysłu. Wizyta w saunie, grocie solnej, na basenie rekreacyjnym czy w jacuzzi – to zaledwie namiastka atrakcji. Mogą Państwo również skorzystać z naszej bogatej oferty zabiegów: do twarzy, do dłoni i stóp oraz na całe ciało. W ramach naszych usług dostępna jest również tlenoterapia – dysponujemy bowiem, jako jeden z nielicznych hoteli w kraju, komorą hiperbaryczną.

Konferencja w naszym hotelu to świetny wybór. Wierzymy, że chętnie przekonają się o tym Państwo sami.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

  • 9 klimatyzowanych sal konferencyjnych o różnym metrażu, z dostępem do światła dziennego;
  • możliwość organizacji szkolenia nawet dla 450 osób;
  • profesjonalne wyposażenie szkoleniowe, na które składają się m.in.: rzutniki multimedialne, ekrany, bezprzewodowe mikrofony, wskaźniki czy flipcharty;
  • bezpłatny bezprzewodowy Internet;
  • szeroki wachlarz serwisów kawowych, lunchów, kolacji;
  • opiekę pracowników technicznych;
  • Strefę Aqua oraz SPA.

Wszystkich Państwa, zainteresowanych organizacją konferencji w naszym hotelu z basenem w Kielcach, zapraszamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy wstępną ofertę, która dopasowana będzie do wszystkich Państwa potrzeb i oczekiwań cenowych. Jeśli konferencje w Kielcach – to tylko w naszym hotelu!

Poniżej przedstawiamy listę naszych sal konferencyjnych z informacjami na temat ich metrażu, wariantów ułożenia krzeseł oraz kwot dziennego wynajmu.

SALA Kinowo Szkolnie Podkowa Powierzchnia Cena/dzień
Perłowa+Platynowa 250 160 120 250 m2 4000 zł
Perłowa 120 80 70 120 m2 2500 zł
Platynowa 120 80 70 120 m2 2500 zł
Bursztynowa 100 60 50 80 m2 2500 zł
Diamentowa 450 220 160 350 m2 5000 zł
Diamentowa 1/2 200 120 90 200 m2 3000 zł
Diamentowa 1/4 80 50 40 90 m2 2000 zł