Basen

Hotel z basenem w Kielcach

Jeśli poszukują Państwo hotelu z basenem w Kielcach – nasz obiekt z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do naszej Strefy Aqua, która powstała z myślą o wszystkich spragnionych wodnych atrakcji i odprężenia oraz dbających o kondycję i zdrowie.

Na terenie naszego hotelu znajduje się duży basen rekreacyjny. Jego metraż (21x5 m) bez wątpienia spodoba się zarówno miłośnikom dłuższych basenowych okrążeń, jak i większej swobody podczas korzystania z basenowych atrakcji.

Jest to wyjątkowe miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim Gościom – zarówno tym młodszym, jak i starszym. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy aż 3 przestronne wanny z jacuzzi, wodne leżaki masujące, kurtynę wodną oraz bicze wodne.

Do skorzystania z oferty hotelowego basenu zachęcamy zarówno naszych Gości, jak również wszystkie inne osoby, którym zależy na odpoczynku i dobrej zabawie.

Goście hotelowi mogą korzystać z basenu bezpłatnie – w godzinach jego otwarcia. Niezależnie od tego, czy wybrali Państwo nasz hotel jako miejsce na noclegi w Kielcach, uczestniczą Państwo u nas w szkoleniu albo rodzinnej uroczystości czy też są Państwo przejazdem – zapraszamy do naszego wodnego raju! Gwarantujemy, że miło i przyjemnie spędzą Państwo czas. I zapewne zechcą nas odwiedzić po raz kolejny.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-22:00 (sauna sucha od 16:30) oraz w weekendy pomiędzy godziną 10:00 a 22:00 (sauna sucha od 10:30).

Dlaczego warto odwiedzić nasz basen?

Nasz hotelowy basen to miejsce, które cieszy się szczególnym uznaniem wśród Gości Uroczyska. Nie ma się zresztą co dziwić. Znajdujące się na nim wodne atrakcje nie tylko relaksują, ale i uspokajają. Dodatkowo dzięki temu, że basen jest przeszklony, Goście mogą podziwiać znajdujący się za oknami piękny sosnowy las. To sprawia, że wodny odpoczynek zyskuje dodatkowy urok. Wszak nie od dziś wiadomo, że las odpręża i wycisza. Gwarantujemy zatem, że taka podwójna dawka relaksu z pewnością przyniesie oczekiwane efekty! Na uwagę zasługuje fakt, że dla Gości, którzy wybrali nasz hotel na organizację wesel w Kielcach oferujemy możliwość udostępnienia Centrum Basenowo - Rekreacyjnego w godzinach porannych, specjalnie dla łaknących regeneracji po zabawie weselników.

Warto podkreślić, że wysiłek fizyczny nie tylko poprawia nastrój, ale również pozwala oczyścić umysł. Pływanie ma bardzo wiele zalet. Taki rodzaj aktywności angażuje wszystkie mięśnie oraz stanowi cenne odciążenie dla kręgosłupa – wysiłek jest bowiem równomiernie rozdzielony na całe ciało. Oczywiście na naszym basenie świetnie poczują się również osoby, które nie umieją pływać. Każdy może wybrać taką formę wodnej aktywności, która jest dostosowana do jego możliwości.

Osoby chcące odpocząć od wodnego szaleństwa mogą odwiedzić specjalnie przygotowaną wyspę z leżakami lub saunarium. Oczywiście po basenie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej hotelowej restauracji. Jesteśmy przekonani, że taka wizyta będzie doskonałym zwieńczeniem dnia lub wieczoru. W restauracji czekają na Państwa dania kuchni polskiej i światowej oraz specjalne atrakcje menu na każdą porę roku. Ponadto jest to kolejne miejsce w naszym hotelu, w którym można się zrelaksować i poczuć swobodnie. Nasza restauracja jest bowiem bardzo przestronna. Zapraszamy!

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek – Piątek: 16.00 - 22.00
Sobota - Niedziela: 10.00 - 22.00

CENNIK KOMPLEKS BASENÓW I SAUN ORAZ GROTY SOLNEJ:
Bilet normalny 1h – 40 zł
Bilet OPEN (bez ograniczeń czasowych) – 70 zł
Bilet ulgowy (do12 roku życia) – 30 zł
Bilet dla dzieci poniżej 4 roku życia – gratis
Karnet (9 wejść 1h) – 250 zł
Dopłata za minutę po przekroczeniu godziny (dotyczy również karnetów) – 0,67 zł
Wypożyczenie ręcznika dla gości z zewnątrz – 20 zł

Wieczory saunowe odbywają się:
Wtorek: 19.30, 20.30
Czwartek: 19.00, 20.00, 21.00