Basen

Basen rekreacyjny

Na terenie naszego hotelu znajduje się duży basen rekreacyjny. Jest to wyjątkowe miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom – zarówno tym młodszym, jak i starszym. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy aż trzy przestronne wanny z jacuzzi, wodne leżaki masujące oraz bicze wodne.

Do skorzystania z oferty hotelowego basenu zachęcamy zarówno naszych gości, jak również wszystkie inne osoby, którym zależy na odpoczynku i dobrej zabawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-22:00 oraz weekendy pomiędzy godziną 10:00 a 22:00.

Dlaczego warto odwiedzić nasz basen?

Nasz hotelowy basen to miejsce, które cieszy się szczególnym uznaniem wśród gości Uroczyska. Nie ma się zresztą co dziwić. Znajdujące się na nim wodne atrakcje nie tylko relaksują, ale i uspokajają. Dodatkowo dzięki temu, że basen jest przeszklony, goście mogą podziwiać znajdujący się za oknami piękny sosnowy las.

Wysiłek fizyczny nie tylko poprawia nastrój, ale również pozwala oczyścić umysł. Osoby chcące odpocząć od wodnego szaleństwa mogą odwiedzić specjalnie przygotowaną wyspę z leżakami lub saunarium. Oczywiście po basenie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej hotelowej restauracji. Jesteśmy przekonani, że taka wizyta będzie doskonałym zwieńczeniem dnia lub wieczoru.

Zapraszamy!