Blog

Cover Image

Oferty specjalne w hotelach. Na co można liczyć?

Często słyszymy frazę: „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Dlatego też 2020 rok to niesamowita okazja, aby postawić na turystykę krajową, odkryć nieznane zakątki Polski, wesprzeć regionalne ośrodki wypoczynkowe i spędzić aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi. Dodatkowo możemy liczyć na specjalne promocje i wyjątkowo atrakcyjne propozycje w wielu miejscach turystycznych, które dodatkowo zachęcają nas do podróżowania. Na jakie oferty specjalne można liczyć w hotelach?

Więcej

Cover Image

Hotel jako miejsce imprezy okolicznościowej

Ośrodki wypoczynkowe stanowią coraz częściej przestrzeń do organizacji imprez okolicznościowych. W naszym hotelu najczęściej są nimi studniówki, wesela, komunie oraz chrzciny. Jednak hotel, a przede wszystkim hotelowa restauracja, sprawdzą się również przy celebracji jubileuszy, a także w przypadku spotkań biznesowych i towarzyskich.

Więcej

Cover Image

4 pomysły na tanie noclegi

Współczesna oferta noclegowa jest bardzo bogata. Nieustannie powstają nowe pomysły, których celem jest zachęcenie turystów do skorzystania właśnie z takiej opcji. Wszystko to pojawia się w odpowiedzi na potrzeby podróżników, którzy szukają taniego noclegu pozwalającego na korzystanie z uroków określonego celu podróży. Może to być hotel, hostel, bursa szkolna i wiele innych. Warto poznać cztery najpopularniejsze sposoby na tani nocleg.

Więcej

Cover Image

Przepis na udane wesele. O czym warto pamiętać?

Udane wesele to takie, które zostaje pozytywnie i na długo zapamiętane nie tylko przez nowożeńców (trudno by mogło być inaczej), ale również przez ich gości. Wpływ na to ma wiele czynników, które jednak uważane są za najważniejsze?

Więcej

Cover Image

Hotel jako miejsce konferencji biznesowej

Konferencje biznesowe są organizowane w każdym obszarze i gałęzi biznesowej. Spotkania te dedykowane są dla osób z tej samej branży, podczas których jest możliwość wymiany poglądów, spostrzeżeń oraz dyskusja dotycząca przedstawionych zagadnień w trakcie konferencji. Podczas spotkania biznesowego każda firma ma szanse w promowaniu swoich wartości, misji firmy, a przede wszystkim na budowaniu marki i wizerunku firmy.

Więcej

Cover Image

Hotelowe spa. Relaks dla ciała i ducha

Każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie. Odprężenie i odskocznia od codziennych stresujących i nerwowych sytuacji jest bardzo ważny w życiu każdego z nas. Dlatego warto zdecydować się na wyjazd na kilka dni poza miejscem naszego zamieszkania.

Więcej

Recepcja - Hotel Uroczysko

Cedzyna 44D, 25-900 Kielce
Tel. +48 (41) 263 37 38
Tel./Fax: +48 (41) 368 11 16

Recepcja Spa & Wellness

Tel. +48 (41) 368 11 16 wew. 411
Email: spa@hoteluroczysko.pl

Recepcja SPA +48 784 331 041

Marketing, Konferencje, Rezerwacje Grupowe, MICE

Tel./Fax: +48 (41) 368 11 16

Agnieszka Miśkiewicz-Osełka
+48 696 494 844

Waldemar Matwiejew
+48 696 494 842

Aleksandra Wojtaśkiewicz
+48 696 494 841

 

Wesela, Komunie, Chrzciny

Marta Pocheć

Email: mpochec@op.pl