Niezapomniane ferie rodzinne w Hotelu Uroczysko. Poznaj Pakiet Ferie 2019


Chcesz zorganizować niezapomniane ferie dla całej rodziny? Pragniesz się zrelaksować, a jednocześnie zapewnić swoim dzieciom wiele niezapomnianych atrakcji? W takim razie koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą Pakiet Ferie 2019 Hotelu Uroczysko w Kielcach.

Ferie dla całej rodziny w komfortowym hotelu

Hotel Uroczysko przygotował dla swoich gości specjalny pakiet na ferie zimowe, w ramach którego można skorzystać nie tylko z noclegów w komfortowych pokojach Standard lub DeLux, ale również z szeregu atrakcji dedykowanych zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Z oferty można skorzystać od 11 stycznia do 22 lutego 2019 r. (z wyłączeniem terminu 19-22.02) i obejmuje ona 4-dniowy pobyt (3 noclegi).

W ramach pakietu goście mają zapewnione bogate śniadania, obiadokolacje z deserem oraz słodką niespodziankę na powitanie. W każdy czwartkowy wieczór zapraszamy na wieczory saunowe. Oprócz tego nasi goście mają nieograniczony dostęp do siłowni hotelowej, nielimitowany relaks w Strefie Aqua oraz 10% rabatu na wszystkie atrakcje Parku Rozrywki Sabat Krajno (w tym na wyciąg narciarski). Dodatkowo polecamy również zabiegi w strefie Spa&Wellness.

Dla dzieci

Na naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy specjalne zajęcia plastyczne i taneczne z animatorami oraz ciasteczkowe animacje (zajęcia organizowane dla grup powyżej 5 osób). Czekają na nie również wieczorne seanse bajkowe, kącik malowania i małego czytelnika, a także szkółka narciarska (w cenie 70 zł). Oprócz tego dzieci mogą się wybrać wraz z rodzicami na basen lub skorzystać ze specjalnej oferty Spa For Kids.

Dla dorosłych

Ferie to czas, kiedy również rodzice mogą chociaż na kilka dni oderwać się od codziennych obowiązków. W Hotelu Uroczysko czeka na was atrakcje, które pozwolą się zrelaksować na wiele różnych sposobów. Przede wszystkim można skorzystać ze Strefy Wellness, gdzie znajduje się basen rekreacyjny, 3 wanny jacuzzi, wodne leżaki masujące, bicze wodne, wyspa z leżakami, saunarium. Polecamy również wizytę w Centrum Spa&Wellness, którego kompleksowa oferta obejmuje profesjonalne zabiegi na twarz, ciało, dłonie i stopy oraz masaże.

Wróć