Oferty specjalne w hotelach. Na co można liczyć?


Często słyszymy frazę: „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Dlatego też 2020 rok to niesamowita okazja, aby postawić na turystykę krajową, odkryć nieznane zakątki Polski, wesprzeć regionalne ośrodki wypoczynkowe i spędzić aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi. Dodatkowo możemy liczyć na specjalne promocje i wyjątkowo atrakcyjne propozycje w wielu miejscach turystycznych, które dodatkowo zachęcają nas do podróżowania. Na jakie oferty specjalne można liczyć w hotelach?

Wyjątkowe formy urlopu

W ofercie naszego hotelu można spotkać wiele unikatowych i atrakcyjnych propozycji dostosowanych do potrzeb podążających za duchem czasu klientów. Jedną z takich ofert są noce saunowe, podczas których można doświadczyć aromatycznych ceremonii naparzania w saunie fińskiej. Terapia poprzez inhalację wonnymi ziołami oczyszcza drogi oddechowe, relaksuje całe ciało, a wysoka temperatura wpływa pozytywnie na krążenie krwi w organizmie i pozwala zachować wieczną młodość. Dodatkowo w przerwach między seansami można odpoczywać w jacuzzi, korzystać z peelingów, maseczek, czy zajadać się świeżymi owocami i warzywami. Taka forma relaksu to idealny pomysł na romantycznie spędzony czas z ukochaną osobą lub babski wieczór.Nic tak nie relaksuje jak masaż, zabiegi na twarz, peelingi, okłady nawilżające czy sensualne ceremonie dla ciała i duszy. W naszym hotelu oferujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych SPA w kilku atrakcyjnych pakietach. Decydując się na nie można nie tylko korzystać z pobytu w komfortowym pokoju hotelowym, ale również z wielu hotelowych atrakcji, siłowni, basenów i przede wszystkim odprężających zabiegów pielęgnacyjnych. Ta niesamowita forma wypoczynku dla ciała i duszy to idealny sposób na spędzenie czasu z ukochaną osobą, przyjaciółką, rodziną, czy grupą znajomych. 

Pakiety weekendowe i dla par

Kolejną wyjątkową propozycją oferowaną przez nasz hotel są pakiety weekendowe, które będą idealnym rozwiązaniem dla rodzin lub par. W bardzo atrakcyjnej cenie znajdziemy pobyt w hotelu od piątku do niedzieli (2 noclegi), wyśmienite śniadania i obiadokolacje z świeżych, lokalnych produktów oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji, jak korzystanie z kompleksów basenowych, siłowni, SPA czy gier. Znajdą się również specjalne udogodnienia dla najmłodszych: kąciki malowania, seanse bajkowe i place zabaw.Każdy, kto poszukuje romantycznej oferty specjalnej w hotelu, znajdzie u nas propozycję stworzoną specjalnie na tę okazję. Pakiet romantyczny zapewni maksimum luksusu, relaksu i przyjemności zakochanej parze. Butelka wina czekająca w pokoju, 2 noce w komfortowym apartamencie, śniadania do łóżka, wyśmienite kolacje przy świecach oraz nieograniczony dostęp do Strefy Aqua i siłowni to atrakcje, które z pewnością rozpalą zmysły i sprawią, że romantyczny pobyt w hotelu pozostanie jednym z najgorętszych wspomnień. 

Wróć