W hotelu we dwoje. Pakiety dla par


Wiele osób nieraz zastanawia się, co podarować swojej drugiej połówce w prezencie, bądź gdzie ją zabrać, aby sprawić jej przyjemność. Jednym z najlepszych sposobów na wspólne spędzenie czasu jest wyjazd do hotelu. Obecnie wysokiej klasy hotele oferują różnego rodzaju pakiety, zazwyczaj weekendowe, podczas których możemy spędzić czas w luksusowych warunkach, ciesząc się swoją obecnością, a także atrakcjami zapewnianymi przez hotel.

Jakie są najlepsze oferty pobytu dla par?

Jednym z najbardziej pożądanych pakietów dla par jest ten utrzymywany w romantycznym klimacie. Taki wyjazd sprawdzi się jako prezent, niespodzianka, a także jako sposób na miłe spędzenie czasu tylko we dwoje. Decydując się na ten pakiet w hotelu Uroczysko zlokalizowanym w Kielcach goście mają zapewniony nocleg w komfortowym pokoju lub apartamencie, śniadania do pokoju, a także powitalną butelkę wina oraz kolacje z deserem i winem, którego rodzaj zostanie profesjonalnie dobrany do posiłku. Oprócz tego goście mogą bez ograniczeń relaksować się w strefie basenowej – mają możliwość spędzić miło czas w jacuzzi, saunie, łaźni wodnej bądź grocie solnej.

Drugim niezwykle ciekawym pakietem, polecanym dla osób, które chcą zaznać najwyższej jakości relaksu, jest pakiet o nazwie „Urocze chwile dla dwojga”. W jego skład wchodzi nocleg w wysokiej jakości pokoju dwuosobowym lub apartamencie, śniadanie oraz romantyczna kolacja z deserem i lampką wina. Co więcej, goście w tym pakiecie mogą skorzystać ze strefy basenowej, a także zabiegów oferowanych przez hotelowe centrum SPA&Wellness, w tym także z masażu całego ciała oraz twarzy. Wykorzystując ten pakiet, pary mogą spędzić razem czas, zrelaksować się i odpocząć od trudów codziennego życia.

Oprócz dwóch wyżej wymienionych rodzajów pakietów dla par hotel Uroczysko oferuje także kilka innych rodzajów pakietów, w których znajdują się różnego rodzaju zabiegi na ciało i twarz, pyszne posiłki i najlepsze alkohole. Do tego każdy z gości może skorzystać z bezpłatnego parkingu. Wizyta w tym hotelu z pewnością pozwoli spędzić romantyczne chwile tylko we dwoje, które pozostaną w pamięci przez długi czas.

Wróć