Chrzciny w restauracji

Pojawienie się nowego członka rodziny najczęściej wiąże się z przyjęciem przez niego sakramentu Chrztu Świętego. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla rodziców, ale również dla dziadków i innych osób bliskich. Warto więc zadbać o to, aby odbyło się ono w odpowiednio eleganckiej oprawie. Nasza restauracja zapewnia komfortowe warunki do organizacji tego typu kameralnej imprezy oraz smaczne menu oparte na świeżych produktach pochodzących od lokalnych dostawców.

Dysponujemy również przestronnymi terenami zielonymi, na których można wygodnie odpocząć w otoczeniu przyrody. Szczególnie najmłodsi uczestnicy przyjęć okolicznościowych cenią sobie możliwość spędzenia czasu na trawie czy w jednej z rozlicznych altan. Wszystko po to, aby chrzciny małego człowieka na długo pozostały w pamięci jego najbliższych, przyjaciół oraz znajomych.

Przyjęcie z okazji chrzcin

Organizacja chrzcin w restauracji pozwala prawdziwie cieszyć się wydarzeniem bez konieczności zajmowania się sprawami czysto operacyjnymi tj. przygotowanie dekoracji i potraw czy obsługą gości. To doskonały pomysł szczególnie dla młodych rodziców, którzy po narodzinach dziecka rzadko mają czas odpoczynek w gronie bliskich.

Jeśli rozważasz zorganizowanie przyjęcia z okazji chrztu w naszym hotelu, zapraszamy do kontaktu! Chętnie przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań, potrzeb i możliwości.