Łaźnia Parowa

Łaźnia parowa


W naszej strefie wellnes&Spa znajdą Państwo przestronną łaźnię parową. Organizowane w niej seanse to doskonały sposób na odprężenie i zregenerowanie sił. Pomieszczenie wyposażone zostało w nowoczesny generator pary wodnej, który wspomagany jest dopływem świeżego powietrza. Dodatkowo wnętrze łaźni zostało wyłożone elegancką mozaiką oraz specjalnym kamieniem.

W trakcie seansu temperatura w pomieszczeniu waha się pomiędzy 50 a 60 stopniami Celsjusza, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie maksymalnej wilgotności powietrza. Co szczególnie ważne, jednorazowa wizyta w łaźni nie powinna trwać dłużej niż trzydzieści minut, a po jej zakończeniu konieczne jest schłodzenie organizmu.

Wizyta w łaźni parowej to świetny sposób m.in. na odpoczynek po w konferencji, ale nie tylko. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy wszystkich gości hotelu. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz zarezerwujemy pobyt w naszej łaźni.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty łaźni parowej?

Mówiąc o zaletach łaźni parowej, warto wspomnieć przede wszystkim o jej dobroczynnym wpływie na organizm. Ciepłe i wilgotne powietrze nie tylko znacząco obniża napięcie mięśni, ale również koi nerwy oraz redukuje stres. Seanse zalecane są osobom uskarżającym się bóle reumatyczne, czy mającym problemy z drogami oddechowymi. Regularne wizyty w łaźni parowej zalecane są także sportowcom, ponieważ pomagają poprawić wydolność oddechową oraz chorym na astmę i przewlekłe zapalenie oskrzeli.