hotel

Komfortowe noclegi w Kielcach

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy aż 106 przytulnych pokoi: jedno-, dwu- i czteroosobowych, utrzymanych w standardzie klasycznym oraz Deluxe. Każdy z nich wyposażony jest w prywatną łazienkę, klimatyzację i bezprzewodowy internet, co jest gwarancją wyjątkowego komfortu pobytu. Łącznie na terenie naszego hotelu w Kielcach znajduje się aż 255 wygodnych miejsc noclegowych, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Gości.
Hotel Uroczysko to miejsce, w którym najważniejszy jest Gość. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Podczas urządzania miejsc noclegowych dołożyliśmy starań, aby charakteryzowały się one elegancją i funkcjonalnością. Nie zapomnieliśmy również o potrzebach osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi – w pokojach znajduje się miejsce na rozstawienie łóżeczka turystycznego. Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się duży basen oraz strefa spa. Obsługa hotelu służy Państwu pomocą o każdej porze dnia lub nocy.
Nasza oferta charakteryzuje się dużą różnorodnością. Znajdą u nas Państwo zarówno tanie noclegi, jak również ekskluzywne apartamenty.

Pokoje

Standard klasyczny obejmuje:
• dwadzieścia pokoi czteroosobowych,
• dwadzieścia cztery pokoje dwuosobowe,
• dwa pokoje jednoosobowe,
Standard Deluxe obejmuje:
• dwa pokoje czteroosobowe Deluxe Family ****,
• pięćdziesiąt dwa pokoje dwuosobowe Deluxe ****,

Dodatkowo, do Państwa dyspozycji oddajemy również pięć apartamentów Deluxe oraz jeden apartament Superior Deluxe.