Przyjęcia poprawinowe

Przyjęcia poprawinowe znane są w polskiej kulturze już od czasów średniowiecznych. Poprawiny, bo tak brzmi ich potoczna nazwa, to poniekąd przedłużenie wesela. Organizuje się je dzień po ślubie, jako wyraz szacunku i podziękowań dla gości. Co istotne, charakteryzują się mniej formalną atmosferą niż przyjęcie weselne.

Kiedy zdecydować się na organizację poprawin?

Przygotowanie poprawin nie jest obowiązkiem nowożeńców, ale bywają sytuacje kiedy warto się na nią zdecydować. Zaliczyć należy do nich m.in. organizację wesela poza miejscem zamieszkania pary młodej oraz dużą liczbę przyjezdnych gości. Poprawiny wyprawiane są przeważnie w godzinach popołudniowych, najczęściej między 14:00 a 15:00.

W naszym hotelu mogą Państwo zorganizować nie tylko niezapomniane przyjęcie weselne, ale i poprawiny. Wystarczy, że poinformują nas Państwo o takiej chęci, a my przygotujemy odpowiadającą Państwu ofertę. Poprawiny, w zależności od liczby gości, mogą odbywać się na sali bankietowej lub w hotelowej restauracji. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie ewentualne wątpliwości.