Restauracja

Organizacja imprez okolicznościowych w Kielcach

Hotel Uroczysko to nie tylko doskonałe miejsce pod organizację konferencji czy spędzenie romantycznego weekendu z bliską osobą. To również świetna lokalizacja na wyprawienie niezapomnianej imprezy okolicznościowej w Kielcach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel, komunii, chrzcin oraz innych uroczystości rodzinnych.
Do Państwa dyspozycji oddajemy elegancką i przestronną salę bankietową, która jest w stanie pomieścić aż do 250 osób oraz kompleks grillowo-ogniskowy. Dbając o komfort naszych gości, pomieszczenie wyposażone zostało w klimatyzację, a znajdujący się wokół niego teren zielony w piękne drewniane altany i zadaszony parkiet – idealny do tańczenia. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie organizacji wesela lub jakiekolwiek innego przyjęcia okolicznościowego. Pomożemy w udekorowaniu sali, skomponowaniu menu oraz zapewnimy profesjonalną obsługę podczas przyjęcia.

Restauracja Plejada Gwiazd

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej hotelowej restauracji. Wszystkie serwowane w niej potrawy przygotowywane są bezpośrednio przed podaniem, na bazie najwyższej jakości produktów. W naszym menu znajdują się zarówno dania zagraniczne, jak i te pochodzące z tradycyjnej kuchni polskiej. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo miejsca na obiad z rodziną, lunch biznesowy, czy romantyczną kolację wybór naszej restauracji będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem.