wesele

Organizacja wesela w Kielcach

Ślub i następujące po nim przyjęcie zaliczają się do najpiękniejszych chwil w życiu każdej młodej pary. Warto więc zadbać, aby zyskały magiczną oprawę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel. Przygotowania rozpoczynamy każdorazowo od wysłuchania życzeń i sugestii młodej pary. To właśnie na ich podstawie układamy plan, który następnie konsekwentnie realizujemy. Wyśmienita kuchnia, eleganckie wnętrza oraz profesjonalna obsługa, to tylko niektóre z elementów, które zapewni Państwu Hotel Uroczysko.

Elegancka sala weselna i noclegi dla gości weselnych

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty organizacji wesel, zyskają Państwo kompleksowe wsparcie na każdym etapie przygotowań. Znajdująca się na terenie hotelu sala weselna wyposażona jest w klimatyzację i bez problemu pomieści aż do 300 osób. Dodatkowo oferujemy jej dekorację oraz możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji jak np. pokazów pirotechnicznych czy sztucznego dymu. Na szczególne uznanie zasługuje pyszna kuchnia. Przygotowaliśmy kilka propozycji menu które, w razie potrzeby, dostosujemy do Państwa gustów kulinarnych.
Na naszą ofertę składają się również:
• możliwość wykonania sesji ślubnej we wnętrzach hotelu Uroczysko,
tanie noclegi dla gości weselnych,
• opieka dla dzieci.

Hotel w dniu przyjęcia jest cały rozświetlony - włączamy wszystkie kryształowe żyrandole, również ten najbardziej imponujący – 17-metrowy. W sali restauracyjnej uruchamiamy "niebo", czyli sufit rozświetlony lampkami ledowymi, które tworzą kolorową imitację rozgwieżdżonego nieboskłonu. Wszystkie te elementy w połączeniu z widoczną przez kilkumetrową szklaną ścianę, panoramą parku sosnowego, tworzą niesamowity klimat. Nakrycie stołów oraz obsługa na poziomie czterech gwiazdek dopełniają piękny efekt. Na życzenie Młodej Pary możemy uruchomić Centrum basenowo-rekreacyjne w godzinach porannych, tak aby Goście przyjęcia mogli zrelaksować się po nocnej zabawie.

Wesela, Komunie, Chrzciny

Marta Pocheć: Tel. Kom.: +48 510 200 178
Email: mpochec@op.pl