wesele

Organizacja wesela w Kielcach

Nasz hotel to wyśmienite miejsce dla wszystkich par marzących o organizacji wesela w Kielcach, któremu towarzyszyć będzie wyjątkowa sceneria. Las, który można podziwiać przez okna sali weselnej albo na tarasie. Aromatyczny zapach drzew, nieopodal piękna piaszczysta plaża i Zalew Cedzyna. Hotel, który znajduje się wyjątkowo blisko natury, w samym sercu najstarszych gór w Europie. To tylko namiastka atrakcji, jakie czekają na Państwa podczas wesela w naszym obiekcie.

Ślub i następujące po nim przyjęcie zaliczają się do najpiękniejszych chwil w życiu każdej Młodej Pary. Warto więc zadbać, aby zyskały magiczną oprawę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel. Zależy nam na tym, aby to wyjątkowe wydarzenie zapisało się w pamięci Nowożeńców i ich Gości jako jedno z najwspanialszych w życiu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jego organizacja i przebieg odbyły się zgodnie z oczekiwaniami Młodej Pary. Wiemy, że wesele – poza pięknymi przeżyciami i dobrą zabawą – często budzi też obawy. Zazwyczaj dotyczą one kwestii organizacyjnych i przebiegu uroczystości. Z tego powodu przywiązujemy dużą uwagę do rzetelnych przygotowań, na etapie których uwzględniamy wszelkie potencjalne przeszkody czy trudności.

Przygotowania rozpoczynamy każdorazowo od wysłuchania życzeń i sugestii Młodej Pary. W razie potrzeby chętnie doradzamy w wyborze najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania. Na podstawie zebranych informacji układamy plan, który następnie konsekwentnie realizujemy. Dzięki temu mogą być Państwo spokojni zarówno o poszczególne etapy przygotowań, jak i sprawną realizację przyjęcia weselnego.

Wyśmienita kuchnia, eleganckie wnętrza oraz profesjonalna obsługa, to tylko niektóre z elementów, które zapewni Państwu Hotel Uroczysko.

Elegancka sala weselna i noclegi dla Gości Weselnych

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty organizacji wesel, zyskują Państwo kompleksowe wsparcie na każdym etapie przygotowań. Zależy nam na tym, aby zminimalizować stres i obawy, które często towarzyszą takim wydarzeniom. Nasza obsługa jest stale do dyspozycji. Co więcej, jest przygotowania do szybkiego reagowania w nagłych sytuacjach.

Znajdująca się na terenie hotelu sala weselna wyposażona jest w klimatyzację i bez problemu pomieści aż do 300 osób. Dodatkowo oferujemy jej dekorację oraz możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji, jak np. pokazów pirotechnicznych czy sztucznego dymu.

Na szczególne uznanie zasługuje pyszna kuchnia. Przygotowaliśmy kilka propozycji menu,które w razie potrzeby dostosujemy do Państwa gustów kulinarnych. Jedzenie przygotowujemy w naszej hotelowej kuchni, dzięki temu gwarantujemy jego świeżość, oryginalny smak i aromat.

Na naszą ofertę składają się również:
• możliwość wykonania sesji ślubnej we wnętrzach naszego hotelu,
• tanie noclegi dla GościWeselnych,
• opieka dla dzieci.

Nasza sala weselna oraz noclegi dla gości weselnych gwarantują pełne zadowolenie zarówno Państwa Młodych, jak i ich gości. Jesteśmy pewni, że dzięki naszej ofercie stworzycie niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

Wyjątkowy klimat hotelu podczas wesela

Hotel w dniu przyjęcia jest cały rozświetlony - włączamy wszystkie kryształowe żyrandole, również ten najbardziej imponujący: 17-metrowy. W sali restauracyjnej uruchamiamy "niebo", czyli sufit rozświetlony lampkami ledowymi, które tworzą kolorową imitację rozgwieżdżonego nieboskłonu. Wszystkie te elementy w połączeniu z widoczną przez kilkumetrową szklaną ścianę, panoramą parku sosnowego, tworzą niesamowity klimat. Nakrycie stołów oraz sprawna obsługa na poziomie czterech gwiazdek dopełniają piękny efekt.

Ponadto na życzenie Młodej Pary możemy uruchomić Centrum Basenowo - Rekreacyjne w godzinach porannych, tak aby Goście przyjęcia mogli zrelaksować się po nocnej zabawie.

Każdy element wesela w hotelu jest starannie przemyślany, aby dostarczyć Młodej Parze oraz ich gościom niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Od świetlnego spektaklu po profesjonalną obsługę, każdy szczegół sprawia, że ten wyjątkowy dzień staje się prawdziwym świętem miłości. Wybierając ten hotel na miejsce swojego przyjęcia weselnego, można być pewnym, że magia wesela zostanie utrzymana przez całą uroczystość. Goście będą podziwiać nie tylko piękno otoczenia, ale także troskę i zaangażowanie organizatorów. Wszystko po to, aby Młoda Para mogła spędzić ten wyjątkowy dzień w otoczeniu najbliższych.

Warto dodać, że organizujemy również poprawiny.

Wesela, Komunie, Chrzciny

Marta Pocheć: Tel. Kom.: +48 510 200 178
Email: mpochec@op.pl