Spa dla panów

Spa For Men

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, postanowiliśmy poszerzyć ofertę o listę zabiegów skierowaną wyłączne do mężczyzn. Niezależnie od tego, czy chcecie panowie zadbać o swoją twarz, ciało czy może potrzebujecie odprężającego masażu, zachęcamy Was do odwiedzin w naszym hotelowym Spa. Jesteśmy przekonani, że już po jednym zabiegu poczujecie się nie tylko zrelaksowani, ale i szczęśliwi.

Do skorzystania z naszej oferty zabiegów dla mężczyzn zachęcamy zarówno panów, jak i panie, które szukają wyjątkowego prezentu dla swojej drugiej połówki. Imieniny, urodziny, a może rocznica? Wszystkie te okazje możecie celebrować w naszym hotelu. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, co jest najlepszą gwarancją najwyższej jakości usług oraz zadowolenia.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zabiegów, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego z nich. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto skorzystać z oferty naszego hotelowego Spa.

Czas: 60 min/Cena: 380 zł

Zabieg silnie nawilżający i rewitalizujący dedykowany mężczyznom. Regeneruje skórę i przeciwdziała objawom starzenia. Pozwala utrzymać równowagę wymagającej męskiej skórze.

Czas: 50 min/Cena: 320 zł

Ekstremalnie nawilżający zabieg dla skóry bardzo suchej, przesuszonej, łuszczącej się. Zabieg oparty na odżywczej masce algowej zawierającej aminokwasy, oligoelementy, plantkton morski oraz witaminy odpowiedzialne za prawidłowe nawilżenie skóry.

Czas: 80 min/Cena: 360 zł

Zabieg dedykowany mężczyznom dodający witalności, siły i energii. Efekt: regeneracja i wzmocnienie.

Czas: 25 min/Cena: 160 zł

Czas: 60 min/Cena: 350 zł

Masaż „dobrego samopoczucia” wykonywany na naturalnych olejach, pobudza przemianę materii, poprawia krążenie krwi i równoważy przepływ energii. Wycisza i relaksuje.

Antystresowy masaż dodający energii i witalności. Dodatkowo olejek świecy regeneruje i nawilża skórę.