Spa dla panów

Spa For Men

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, postanowiliśmy poszerzyć ofertę o listę zabiegów skierowaną wyłączne do mężczyzn. Niezależnie od tego, czy chcecie panowie zadbać o swoją twarz, ciało czy może potrzebujecie odprężającego masażu, zachęcamy Was do odwiedzin w naszym hotelowym Spa. Jesteśmy przekonani, że już po jednym zabiegu poczujecie się nie tylko zrelaksowani, ale i szczęśliwi.

Do skorzystania z naszej oferty zabiegów dla mężczyzn zachęcamy zarówno panów, jak i panie, które szukają wyjątkowego prezentu dla swojej drugiej połówki. Imieniny, urodziny, a może rocznica? Wszystkie te okazje możecie celebrować w naszym hotelu. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, co jest najlepszą gwarancją najwyższej jakości usług oraz zadowolenia.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zabiegów, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego z nich. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto skorzystać z oferty naszego hotelowego Spa.

PIELĘGNACJA TWARZY

Czas 60 min/Cena 360 zł

Zabieg silnie nawilżający i rewitalizujący dedykowany mężczyznom. Regeneruje skórę i przeciwdziała objawom starzenia. Pozwala utrzymać równowagę wymagającej męskiej skórze.

Czas 60 min/Cena 310 zł

Innowacyjny zabieg, który zaspokaja potrzeby i rozwiązuje problemy każdego obszaru twarzy poprzez ukierunkowane, intensywne działanie. Idealne rozwiązanie dla bardziej zrównoważonego i harmonijnego globalnego piękna.

PIELĘGNACJA CIAŁA

Aromatyczny peeling o delikatnej nucie zielonej herbaty oraz rumianku złuszczy martwy naskórek i odświeży skórę. Szczególnie polecany jest przed masażami.

Czas 80 min/Cena 320 zł

Połączenie peelingu oraz masażu przy użyciu aksamitnej maski z wyciągiem z bursztynu. Zabieg rozluźnia mięśnie i umysł, przywraca równowagę duchową.

MASAŻE

Czas 30 min/Cena 170 zł

Specjalnie przygotowany masaż dla głębokiego relaksu i wyciszenia. Redukuje napięcie okolicy karku, barków i głowy.

Czas 60 min/Cena 310 zł

Masaż dobrego samopoczucia wykonywany na naturalnych olejach: migdałowym, winogronowym i kokosowym o zniewalającym aromacie francuskich perfum.

Czas 50 min/Cena 270 zł

Masaż całego ciała wykonywany na ciepłym olejku świecy opóźniającym procesy starzenia skóry, otula zmysły i przenosi do krainy relaksu.