Bogata oferta zabiegów na twarz

W trosce o zadowolenie i satysfakcję gości uzupełniliśmy ofertę naszego hotelowego Spa o bogaty wybór zabiegów na twarz. Do skorzystania z niej zachęcamy wszystkich Państwa, którym zależy na poprawie kondycji skóry oraz zatrzymaniu oznak starzenia.

Zabiegi wykonywane są przez osoby mające wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Wszystkie te elementy sprawiają, że nasza oferta charakteryzuje się najwyższą jakością. Wykwalifikowany personel pomoże Państwu dobrać zabieg, który odpowiadać będzie wszystkim Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Do kogo kierowana jest oferta zabiegów na twarz?

Naszą ofertę zabiegów na twarz kierujemy do wszystkich z Państwa, którym zależy na poprawie swojego wyglądu oraz samopoczucia. Skorzystać z niej mogą zarówno goście hotelowi, jak i indywidualni, kobiety i mężczyźni. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją. W jej trakcie osoba go wykonująca odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz przedstawi jego dokładny przebieg. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i satysfakcję.

Dokładna lista zabiegów wraz z ich opisem oraz cennikiem dostępna jest poniżej. W celu uzyskania szczegółowych informacji lub umówienia wizyty w naszym hotelowym SPA zachęcamy do kontaktu.

Zabiegi Na Twarz
Czas 60 min/Cena 280 zł

Zabieg przeznaczony jest dla skóry wymagającej, dotkniętej fotostarzeniem, a także postarzałej skóry palacza.

Czas 60 min/Cena 270 zł

Rewitalizujący zabieg dla skóry przesuszonej, zmęczonej. Zabieg oparty na koncentracie aktywującym komórki i odżywczej masce algowej.

Czas 60 min/Cena 310 zł

Innowacyjny zabieg, który zaspokaja potrzeby i rozwiązuje problemy każdego obszaru twarzy poprzez ukierunkowane, intensywne działanie. Idealne rozwiązanie dla bardziej zrównoważonego i harmonijnego globalnego piękna.

Czas 60 min/Cena 260 zł

Zabieg wykorzystujący kojące działanie wody termalnej z najzdrowszych źródeł Salies- de-bearn wprost z Pirenejów francuskich.

Komórki macierzyste jabłoni odmiany Uttwiler spatlauber zapewniają natychmiastową odnowę i regenerację uszkodzonych komórek.

Terapia Botox Like stanowiąca alternatywę dla efektów medycyny estetycznej w walce ze zmarszczkami.

Czas 60 min/Cena 350 zł

Zabieg przeciwstarzeniowy zawierający peptydy bio mimetyczne ze złotą kolageniną, działa mocno napinająco oraz rewitalizująco na skórę.

Czas 50 min/Cena 220 zł

Zabieg zawierający nowy skalibrowany kompleks 4 kwasów hialuronowych o zróżnicowanych wielkościach, działający na różnych poziomach skóry. Intensywnie nawilża oraz działa anty- starzeniowo.

Czas 60 min/Cena 360 zł

Zabieg silnie nawilżający i rewitalizujący dedykowany mężczyznom. Regeneruje skórę i przeciwdziała objawom starzenia. Pozwala utrzymać równowagę wymagającej męskiej skórze.

Zabieg bogaty w pro-kolagenowe peptydy wypełnia drobne linie mimiczne w okolicach oczu i ust. Diamentowy kompleks rozjaśniający redukuje obrzęki i ciemne kręgi pod oczami. Napina i uelastycznia, a spojrzeniu nadaje blask.

Peeling kawitacyjny | Cena: 120 zł
Peeling kawitacyjny do zabiegu na twarz | Cena: 60 zł